Aby zapewnić najwyższą jakość przedstawianych treści, strona wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły znajdują się w zakładce Polityka prywatności.

Szczegółowy raport:

Średnia ocena

ANALIZA RAPORTU

Opinie o EQUINIX są w większości neutralne.
Ocena ogólna, uwzględniająca wszystkie kategorie, jest wyższa od średniej.
(EQUINIX: 3.92 / Średnia ocena firmy: 3.51)

Na podstawie ankiet można stwierdzić, że praca w EQUINIX wydaje się być dobrym wyborem.

O FIRMIE

Equinix jest amerykańską firmą oferującą usługi kolokacji serwerów oraz rozwiązania chmurowe. Jej partnerami są najwięksi dostawcy w tym międzyinnymi Google Cloud Platform, Microsoft Azure, Amazon Web Services oraz Oracle Cloud. Oddziały firmy rozproszone są po całym świecie, posiadają ponad 170 centrów danych na 5 kontynentach, obsługując ponad 10 tysięcy firm. W Polsce główna siedziba znajduje się w Warszawie, gdzie powstała pierwsze w Europie Centrum Rozwoju Produktów, które ze względu na dynamiczny rozwój często poszukuje nowych specjalistów. Firma planuje zwiększyć swój udział w rynku oprogramowania do zarządzania rozwiązaniami chmurowymi oraz utrzymać swoją stabilną pozycję związanej z infrastrukturą informatyczną.

PRZYKŁADOWA OPINIA

Firma: EQUINIX

Miejscowość: Warszawa

Branża: IT

Stanowisko: Programista

Data dodania: 08-2019

Ocena ogólna:
3.33
Możliwość rozwoju:
3
Atmosfera:
4
Dogodna lokalizacja:
3
Benefity:
3
Narzędzia pracy:
4
Zarobki:
3

EQUINIX OPINIE

4.50

Firma: EQUINIX

Miejscowość: Warszawa

Branża: IT

Stanowisko: Cloud Engineer

Dla osób interesujących się i pracujących w dostarczaniu rozwiązań chmurowych dla biznesu jedno z ciekawszych miejsc pracy w Warszawie. Duża międzynarodowa firma dlatego mozna nauczyc sie najlepszych praktyk a nie "jakos to bedzie" jak w niektorych januszsoftach w ktorych mialem nieprzyjemnosc pracowac. Świetna lokalizacja. Z minusow to w niektorych okresach jest mnostwo pracy i ciezko wszystko ogarnac.

3.33

Firma: EQUINIX

Miejscowość: Warszawa

Branża: IT

Stanowisko: Programista