Aby zapewnić najwyższą jakość przedstawianych treści, strona wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły znajdują się w zakładce Polityka prywatności.

Jak poprawnie dodać opinię?

Informacje

4 min czytania

Jak poprawnie dodać opinię?


Wypełniając ankietę o pracodawcy pamiętaj o zachowaniu kilku podstawowych zasad, aby mieć pewność, że Twoja opinia będzie wartościowa dla innych użytkowników.

 

  1. Postaraj się aby Twoja opinia zawierała jak najwięcej przydatnych informacji dla osób, które chciałyby dowiedzieć się czegoś o potencjalnym pracodawcy. Dbaj o jakość wypełnianej ankiety, być może jedna z opinii będzie w przyszłości dla Ciebie przydatna.


  2. Nie hejtuj. Najbardziej wartościowe są zrównoważone opinie. Oprócz wyjątkowych przypadków każde stanowisko ma swoje plusy jak i minusy,


  3. Dodawaj opinie zgodne z prawdą. SPAM opiniami będzie karany a ankiety wysłane np. pod przymusem pracodawcy - usuwane.


  4. Zachowaj kulturę wypowiedzi. Upewnij się, że Twoje opinie są wolne od: wulgaryzmów, pomówień, nadmiernych błędów językowych, nadużywania CapsLock'a, zdradzania poufnych informacji, podawania danych osobowych (oceniasz firmę a nie konkretne osoby), rasizmu i w żaden sposób nie łamią prawa.


  5. Komentarze do opinii nie są odpowiednim miejscem na zamieszczanie odnośników do zewnętrznych stron www lub informacji reklamowych.


  6. Pamiętaj o prawach autorskich. Opinie są własnością użytkowników. Ich kopiowanie lub wykorzystywanie w innych serwisach jest niezgodne z prawem.Udostępnij: