Aby zapewnić najwyższą jakość przedstawianych treści, strona wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły znajdują się w zakładce Polityka prywatności.

Najczęściej zadawane pytania:

Ile kosztuje korzystanie z portalu?

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe. Zależy nam aby baza ocen była możliwie jak największa aby każdy mógł znaleźć interesującą go firmę.

Czy mogę usunąć swoje konto?

Każdy użytkownik ma możliwość usunięcia swojego konta w dowolnym momencie. Wystarczy zalogować się i wejść w ustawienia profilu klikając na avatar swojego konta.

Czy mogę dodać kilka opinii do jednego pracodawcy?

Istnieje możliwość dodania maksymalnie 1 opinii do 1 pracodawcy. Kolejną opinię można dodać po 6 miesiącach. Wynika to z faktu, że warunki pracy mogą diametralnie się różnić w zależności od różnych czynników jak np. stanowisko, zespół, miejsce pracy (oddział/centrala), które są zmienne.

Czy mogę dodać opinię całkowicie anonimowo?

Łączymy wiarygodność dodawanych opinii z możliwością zachowania anonimowości i pełnego bezpieczeństwa, dlatego nie wyświetlamy nigdzie żadnych danych osoby, która dodała swoją ocenę.

Dla firm: Jak można usunąć negatywną opinię?

Jeśli uważasz, że dana opinia jest niezgodna z regulaminem, należy zgłosić ją klikając na ikonę flagi w prawym dolnym rogu kafelka z oceną. W ten sposób trafi ona do moderacji i zostanie zweryfikowana. Jeśli okaże się niezgodna z regulaminem zostanie usunięta. W przypadku gdy jest zgodna z naszymi zasadami nie ma możliwości jej edytowania / usunięcia.

Jak napisać poprawną opinię?

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym artykułem na ten temat: Jak dodać poprawną opinię?

Dla firm: Czy mogę usunąć firmę z wyszukiwarki?

Nie ma możliwości usunięcia firmy. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia lub uwagi związane z opiniami dla Twojej firmy lub funkcjonowaniem strony, najlepiej skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@ocenprace.pl

Czy mogę edytować lub usunąć swoją opinię?

Obecnie nie ma takiej opcji, ale w szczególnych przypadkach prosimy o kontakt mailowy z opisem sytuacji: kontakt@ocenprace.pl

Jak weryfikujemy oceny?

Dokładamy wszelkich starań aby dodawane opinie były wiarygodne, dlatego: Aby dodać opinię niezbędne jest zalogowanie się na stały adres e-mail. Moderujemy opinie. Sprawdzamy, czy każda ocena jest zgodna z regulaminem. Prowadzimy oryginalną bazę. Powielane opinie są usuwane a użytkownicy notorycznie łamiący regulamin są banowani. Nie usuwamy negatywnych opinii o ile są zgodne z regulaminem. Nie bierzemy udziału w sporach pomiędzy użytkownikami a ocenianymi firmami.

Więcej pytań?